нейрографіка1-
нейрографіка1-

Нейрографіка – технологія керування своїм життям через малюнок.

Доступна кожному.
Не має значення скільки Вам років.

Не важливо де ви зараз знаходитесь – дома, в парку, в аеропорту, в черзі до лікаря.

Не важливо. Вмієте ви малювати чи ні.

Це зовсім не впливає на результат.

 

Простота.

Вам потрібні тільки: чистий лист, маркер або олівець.

 

Зміни відбуваються під час малювання.

В більш ніж 30% людей зміни відбуваються під час малювання. Це не диво, сам принцип побудований таким чином.

 

Не потребує самокопання та самоаналізу.

Більшість трансформуючих  практик вимагають занурення всередину себе, іноді в хворобливе минуле з метою пережити або згадати.

Алгоритми Нейрографіки не вимагають такого занурення в деталі, вам потрібно «показати» вашим нейронним зв’язкам «проблему або задачу» і далі отримувати задоволення від малювання.

 

40-90 хвилин на рішення завдання.

Щоб отримати перші зміни, потрібно виділити близько години часу і просто зануритися в процес творчості і спонтанності.

нейрографіка

Творчість та хобі

Зазвичай важко працювати над собою, прикладати зусилля і “включати” силу волі. Інша річ — малювати і залучатися до процесу творчості. І чим глибше ви занурюєтеся, тим краще результат.

Нейрографіка важлива для тих, у кого немає хобі, або хто хронічно сидить за комп’ютером. Почавши малювати, в житті цих людей з’являється помітно більше емоцій і спонтанності.

Для багатьох Нейрографіка — це хобі на багато років.

 

Впливає на всі сфери життя.

Алгоритми універсальні та здатні вирішувати будь-яке завдання.

Відносини. Допомагають вибудувати відносини в родині, на роботі, з батьками, дітьми, знайти другу половинку.

 Здоров’я. Допомагає відновлювати здоров’я  всього організму  і його  систем та органів.

Фінанси. Допомагають збільшити і стабілізувати доходи. Сприяють зростанню кар’єри або бізнесу.

Самореалізація. Допомагають знайти своє призначення або справу, яким хочеться займатися, як для душі так і матеріально.

 

Нейрографіка здатна вирішити будь-яку вашу задачу.

Найдивовижніше — вирішуючи одну проблему, ви залучаєте підсвідомість в рішення інших сфер життя наприклад:

  • Опрацьовуючи питання з відносинами, вирішуються фінансові питання;
  • Опрацьовуючи тему здоров’я, паралельно йде у зростання кар’єра;
  • Опрацьовуючи призначення, в житті з’являється друга половинка.

 

 

Нейрографіка – це  психологічний метод XXI століття, який по праву претендує на те, щоб називатися найпотужнішою в світі психотехнологією вирішення завдань.

Нейрографіка — це історія про те, як побудувати своє життя, як почати ним керувати, впливати на нього, як екологічно вибудовувати обставини в свою користь, щоб нікому не нашкодити, не стати агресором, як зробити так, щоб труднощі вирішувалися самі.

Мета нейрографічного малювання — зобразити неусвідомлювані страхи, переконання, напругу, попередній  досвід з життя людини і з попередніх життів її душі. Обмеження, що блокують розвиток особистості, піднімаються на рівень свідомості, де їх можна перетворювати в ідеї здатні дати позитивний результат.

Ця практика дозволяє :

  • опрацьовувати гнів, страхи, тривожні стани, перетворювати їх в позитивні емоції;
  • усувати внутрішні конфлікти, які провокують розвиток психосоматичних захворювань;
  • прийняти рішення;
  • вирішити проблему, виконати бажання;
  • розвивати нестандартний підхід до вирішення проблем у професійній і фінансовій сфері;
  • планувати події, зміни на краще;
  • налагоджувати взаємини з близькими, колегами, друзями.
  • отримати відповідь на питання

Систематичні заняття допомагають позбутися від комплексів, психологічних травм, змінити блокуючі установки.

Один сеанс нейрографіки допомагає підняти енергію з глибинних шарів несвідомого і вивільнити її для виконання завдань . За рахунок руйнування старих нейронних зв’язків і формування нових людина відчуває прилив сил, стає активною, входить в ресурсний стан. Викид енергії перетворює, змінює її життя на всіх рівнях.

Інструктори називають нейрографіку  дієвим способом управляти реальністю за допомогою маркера.

Як же працює нейрографіка ?

Малювання — це один із способів ведення діалогу з самим собою і Всесвітом.

У кожного є своє бачення будь-якої проблеми, завдання або ситуації. Те, що ми малюємо по нейрографічному алгоритму  — є образ, знак, символ цієї ситуації  заряджений змістом. У нейрографічних картинах відображається внутрішній світ  людини на рівні підсвідомості і глибинних шарів несвідомого.

Людина дивиться як змінюється під її рукою символ і змінює уявлення про ситуацію, та  знаходить вирішення проблеми.  Графічний алфавіт (лінії, трикутники, квадрати, кола) нейрографіки дозволяє формувати бажані події, моделювати нову реальність.

Для занять зовсім не важливі навички малювання.

Основними в цьому методі є зображення ліній і фігур – кіл, трикутників і квадратів. Нейрографічна лінія (лінія Піскарьова) — головний актив нейрографіки, проекція думки на аркуш паперу. З її допомогою ми можемо бачити, як розвивається наше мислення і уява. Нейрографічна лінія унікальна, так як включає незадіяний потенціал мозку.

Вона кожен раз, при кожному русі, знову і знову йде по іншому, інакше, так, як не йшлося до цього. Вона ніби говорить про те, що «мислення є, а стереотипу немає», і тоді наше мислення стає актуальним. Таким чином, ми створюємо нові нейронні зв’язки, налаштовуємо свій мозок на актуальне мислення, при цьому не скочуючись до стереотипів.

Чим більше різних ліній, тим цікавіше буде працювати наш мозок на задану тему. Кількість ліній визначає якість результату. Це одне з ключових правил  нейрографіки.

Для малювання підходить звичайний папір, без ліній і  клітинок любого розміру. Інструменти можуть бути будь-якими, але обов’язково різних кольорів. Використовують маркери, фломастери, олівці, гелеві ручки.

За допомогою нейрографіки можна намалювати минуле і майбутнє, створити модель відносин, зобразити мрію, почуття і будь-яке явище. Усередині однієї нейрографічної картинки за допомогою маркера ми можемо примирити найгостріші суперечності.

Ви — художники, ви маєте право на експеримент. Але основна ідея нейрографіки, полягає в тому, щоб людина стала автором свого життя.

нейрографіка1-

 

Практика нейрографіки.

В результаті численних уточнень і коригувань техніки нейрографіки склався чіткий алгоритм роботи з малюнком, який виконується в 6 послідовних кроків:

Проговорювання теми, яка викликає негативні емоції, внутрішні суперечності, тривогу, страх, внутрішнє неприйняття. При цьому бажано назвати емоції і почуття, що виникають на цьому етапі, усвідомити рівень внутрішньої напруги і обсяг наростаючої енергії.
Починають спливати якісь почуття, піднімаються відчуття, активується пам’ять, і раптом людина свідомо розуміє, чому в його житті щось не виходить: у відносинах  з начальником або з близькою людиною та інше.

Другий крок у алгоритмі зняття обмежень — це композиція, звана викидом, або катарсисом. Коли людина малює нейрографічну роботу, вона не просто переживає всередині якусь особисту історію, а починає її висловлювати (такий спосіб вираження соціально прийнятний, так як нікого не обтяжує). Потім цей внутрішній процес закінчується і приходить розуміння.

На третьому кроці, який називається «сполучення» (тобто округлення кутів) або, офіційно, «принцип Піскарьова», відбувається боротьба зі своїми переконаннями. Тут здійснюється округлення, що являє собою подолання опору.

Третій пункт алгоритму — це завжди робота з індивідуальною сферою свідомості, з тим, як досягти гармонії, стану насолоди життям, ситуацією, якою б вона не була. Якщо навіть темою актуального свідомості в малюнку є якийсь конфлікт, то на третьому пункті алгоритму людина буде вже зайнята собою і тим, як привести себе в стан задоволення від процесу.

Четвертий пункт алгоритму передбачає інтеграцію. Це рівень соціальний. На цьому етапі дух не бажає рухатися вперед, тому що людина проектує труднощі, пов’язані з цим, на інших: «Вони погані, а я хороший», «Мій дух прекрасний, а вони погані».

В процесі роботи з фоном людина виводить ідею свого особистого подієвого конфлікту на більш загальний рівень, визнає себе учасником великого міфу. Дух звільняється. Людина переходить в чисте споглядання, стан, мислення, синхронізацію, в духовну площину.

Четвертий пункт алгоритму відіграє всі попередні, намагається повернути людину назад, в стан «Я є» (це ж — спроба повернутися назад в себе: «Я ж є , Я хочу бути»). На цьому етапі дуже важко бути в духовному стані, тому що в людині ще присутня залишкова пам’ять про своє «Я». І щоб перейти на наступний рівень, треба повністю розчинитися в медитації, забути про себе.

Об’єднання окремих ділянок малюнка в єдині фігури методом зафарбовування маркером або кольоровим олівцем. Кількість таких ділянок, колір ліній і заповнення простору між ними не мають значення. Ця робота сприяє зниженню внутрішньої напруги, загасання внутрішнього конфлікту, вивільненню позитивної енергії, здатної допомогти вирішити задачу.

Виявлення головних ліній малюнка і їх промальовування. На цьому етапі відбувається звільнення від проблеми, яка здавалася нерозв’язною на першому етапі, або її рішення.

На п’ятому кроці алгоритму зняття обмежень йде процес синхронізації, промальовувалися лінії поля. Синхронізація — це взаємодія всіх об’єктів в цьому полі: все, що існує в полі — існує в зв’язку з людьми. Це живе поле: коли щось відбувається з людиною, на це реагує і воно. За рахунок цього і працює нейрографіка: змінюється один елемент поля — змінюється все поле і конфігурація взаємин; коли змінюється людина — змінюється велика польова структура.

Якщо подивитися на нейрографічниій малюнок через рух почуттів, то дуже часто відбувається так, що на лініях поля всякі почуття раптом зникають. Той, який відчуває, зникає — розділеність між «Я» і тим, що відбувається, розчиняється в чомусь єдиному. Тут здійснюється вихід на рівень самості. Це вже щось більше, ніж соціум, — це зв’язок з великою енергією.

На шостому етапі відбувається фіксація фігури — визначається нова форма бачення, до якої людина прийшла. Фіксація — це повернення на нове коло буття, перехід на новий рівень розуміння та інтерпретації  життя — але вже в тій формі, яка суб’єктивно важлива, вигідна та ефекивна. Оцінка зміни емоційного стану. Якщо людина відчула на цьому етапі полегшення і звільнення, то мета досягнута. Якщо почуття внутрішнього спокою і гармонії не настало, то поверх всіх фігур і ліній слід намалювати безліч кіл різного розміру. Це допоможе знизити рівень внутрішньої напруги, викликаної темою, заявленою на першому етапі.

 

Нейрографіка — практичний метод. І його завдання — допомогти людині не просто осмислити реальність, а змінити її, перетворити в нову форму, зробити деяке коло розуміння, щоб створити реальність нову.

руханка

Танцювально-рухова терапія

Танцювально-рухова терапія (ТРТ) – це один з сучасних методів психотерапії, який використовує рух і танець для подальшої емоційної, пізнавальної, фізичної…

нейрографіка1-

Нейрографіка – технологія керування своїм життям через малюнок.

Доступна кожному. Не має значення скільки Вам років. Не важливо де ви зараз знаходитесь – дома, в парку, в аеропорту,…